گروه شرکت های آریا هلدینگ

Ehsan_holding-01

شرکت آریا هلدینگ گروه فعالیت خود را سال ۱۳۹۵ با سرمایه خصوصی و در زمینه ترخیص کالا و خدمات بازرگانی بین المللی و صادرات و واردات با کادری مجرب و متخصص در خصوص فرآیند بهینه سازی و تولید داخلی و تامین قطعات و کالا های مورد نیاز واحدی های تولیدی و برند ها در جهت آسان نمودن خدمات و خدمت به تولید و صادرات کشور عزیزمان ایران شروع به فعالیت کرد.

تجارت بین الملل رخدادی است که برای هر کشوری ضروری است. تبادل کالا و دانشبین کشورهای مختلف امری محتمل است و عدم انجام آن به معنی انزوای اقتصادی و فرهنگی راتی را در بر دارد که نا خداگاه نیاز به کارشناسان خبره در این زمینه را اهمیت می بخشد. مهارت هایی که در این مسیر مورد نیاز است بسیار تخصصی است.

پایه این زمینه با دقت کامل قدم برداشت تا از هرگونه اشتباهی خودداری شود کار ما این است که این مشکلات را که در این زمینه موجود می باشد با بهترین خدمات تاکید بر تجربه و کارشناسان مجرب در امر ترخیص و صادرات به بهترین نحوه ممکن به انجام برسانیم.

همچنین یکی از دستاورد های ارزشمند ما حذف واسطه های غیر ضروری است که موجب سرعت بخشیدن در کار خدمات و رساندن سریع کالای مورد نظر و کاهش هزینه بهای تمام شده کالا در بازار رقابتی عصر حاضر که امری ضروری می باشد.

co